3/30/2018

Gün geçmiyor ki Nihat Doğan çıkışlarıyla gündem olmasın. Bu defa da sunucu Seda Akgül'e söyledikleriyle gündemde. Seda Akgül' ün Survivor' da yarışan Nihat Doğan için söylediği ''Nihat kocam olsa boğarım'' sözlerine Nihat kendisine yakışan bir cevap verdi: '' Ben de kaşarlarla evlenmem desem doğru mu olur?''
Kadınlara karşı yapılan saygısızca söylemler günümüzde moda. Siyasi iklime de uygun. Durumdan vazife çıkartan Nihat Doğan gibiler fırsatını buldukça ağızlarına geleni söylüyorlar. Hoş, burada Seda Akgül, Nihat Doğan' a bu imkanı yaratmış söyledikleriyle. Ne de olsa çamura taş atanın üzerine çamur sıçrar. Nihat Doğan' ın Özgecan Aslan için söyledikleri de hala hafızalarımızda. Normal koşullarda bu tür insanlar davranışları ve sözleri nedeniyle büyük tepki görürler. Ama ülkemizde el üstünde tutuluyorlar. Televizyon dünyasının en önemli yapımcılarından olan Acun Ilıcalı, Nihat' ın Özgecan Aslan için söylediklerine rağmen Survivor yarışmasına katılmasına izin veriyor. Acun Ilıcalı' nın toplumsal kaygısı olmamasının yanında 4 tane de kızı var. Ama reyting bunlardan daha önemli onun için. Ayrıca Nihat Doğan Survivor' dan elendikten sonra 3 televizyon kanalından teklif aldığını açıkladı. Yani adam kapış kapış gidiyor. Halk onu seyretmek istiyor ve yapımcılar da reytingi olduğu için ona ekranlarda yer veriyorlar. Aslında Nihat Doğan ve onun gibilerin ortaya çıkması ve göz önünde olmasını biz sağlıyoruz. Bu davranışları kabul görmese yok olup gidecek. Biz bu kafada olduğumuz sürece Nihat Doğan gibiler hayatımızdan hiç eksik olmayacak maalesef.
Categories:

26 yorum:

 1. bu tarz kişileri ön plana çıkarmasalar ne güzel olacak.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet keşke görmesek bu tarz insanları.

   Sil
  2. çok haklısınız ama işte ne hikmetse günümüz artık bu tür şeyler ön planda

   Sil
  3. Evet rağbet görüyorlar.

   Sil
 2. Bu olayı duymamıştım şimdi okudum ve bir kadın için bunları söyleyen birine hala iş teklifi nasıl gelebiliyor onun şokundayım

  YanıtlaSil
 3. Bir kere izleyicilere dayatıldığını düşünüyorum yoksa ilk survivor potasında elenip gitmezdi.İzleyici onu görmek istemiyor.Survivora da dam üstünde saksağan gibi olmuştu.Yakışmamıştı.İlk elemede gitti.Duymamıştım ,ama çok ağır konuşmuş Seda Akgül için hadsizce laf etmiş.Bu tip insanlar konu bile edilmemeli.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet erken elenmesi tepkinin sonucu. Ekranlarda da bu kadar talep görmemeli bu zihniyetteki insanlar.

   Sil
 4. Bu olayı duymamıştım.Nihat Doğan ve böyle polemik çıkaranların kasıtlı olarak yaptıklarını düşünüyorum.Bu şekilde gündeme oturmak,ön plana çıkmak istiyorlar.Bayanlara böyle hakaret edilmesi çok üzücü.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet Nihat Doğan bunu alışkanlık haline getirdi ve karşılığında istediğini elde ediyor. Yok saymak lazım böyle insanları.

   Sil
 5. ha haaaa yurdum insanı işteeeee nihat bir fenomeeeen :)

  YanıtlaSil
 6. Aynen katılıyorum. Ortamı kadın yaratmış. Çamura taş atmış, üzerine sıçramış. Hak etmiş...

  YanıtlaSil
 7. Ben böyle paylaşımlar okuyunca mutlu oluyorum Turgay bey. Bana yorum yazmışsınız, ona istinaden profilinizi incelemek için geldim, çıkamadım. Gerçekten o kadar doğru bir noktaya parmak basmışsınız ki... Ne desem az kalır! O çirkin, seviyesiz söylemlerinden artık bıktık. İkisini de al birine vur ötekine misali... Sizi izlemeye aldım, keyifle takip edeceğim.
  Sevgi ve selamlar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim Melissa Hanım. Hoş geldiniz.

   Sil
 8. ben bu olayı kaçırmışım:)) yani gülelim mi ağlayalım mı bilemedim, bu absürt konuşmalar bir taraftan komik ama diğer taraftan böyle insanların prim yapması, adamın hala teklif üstüne teklif alması toplumumuzun acıklı durumunu yeterince ortaya koyuyor bence, paylaştığınız için teşekkürler..:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim. Bir şekilde insanların ilgisini çekmeyi başarıyor.

   Sil
 9. Eskiden beri cokcahilve kaba buluyorum. Ünlü olup simardi.

  YanıtlaSil
 10. Birbirlerinden beslenen insanlar.
  Ciddiye alıp iki cümle yorumluyoruz ama inanın değmezler. Acun başta olmak üzere.

  YanıtlaSil
 11. Bu boş muhabbetlerden sıkıldım artık ya. Yanlış anlamayın yazınızla ilgili söylemiyorum. Yazınıza konu olan kişiyle ve onun gibiler hakkında söylediklerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de sıkıldım böyle tiplerden. Her dönemde oluyorlar maalesef.

   Sil
 12. yüksek bütçeli ama, içeriği 3 kuruşluk diziler, içi boş öğlen kuşağı programları, recep ivedik gibi filmler, rating uğruna yapılan her türlü rezillik, memlekete atılan bir kurşun..

  bir tencere sütün içine sadece 1 damla maya katın.. sütün özü değişir! artık süt değildir Yoğurt olur, peynir olur.
  işte yurdum gençlerini de süt gibi mayalamak için bu zihniyetlerden 1 tanesi yeter.. yazık...

  güzel yazınız için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim yorumunuz için. Seviye düştükçe takip oranı artıyor maalesef.

   Sil

Yorumlar:

Subscribe to RSS Feed Follow me on Twitter!