10/09/2014

     CHP milletvekili Aylin Nazlıaka bu sefer de Seda Sayan' ın hedefi haline geldi. Aylin Nazlıaka' nın, Seda Sayan' ın programının yayından kaldırılmasıyla ilgili attığı tweet kavganın fitilini ateşledi.


      Seda Sayan'ın cevabı da gecikmedi bu tweete. Aynı Melih Gökçek gibi, Aylin diyerek hitap etmiş Seda Sayan, CHP milletvekiline. Botoks, kına vb sözler de kullanarak. Oysa ki ülkenin gündeminde pek çok yerde çıkan olaylar ve sokağa çıkma yasağı vardı. Ama belli ki Aylin Nazlıaka' nın gündemi bu değildi. O daha çok kendi kişisel kavgalarıyla meşguldü.
     2015 yılında çok önemli bir genel seçim olacak. Bu seçimin sonuçları ülkenin yönetim şeklinin değişmesine yol açabilir. Başkanlık sisteminden federasyona kadar büyük değişiklikler gündemde. Dolayısıyla CHP' nin alacağı oy oranı çok önemli olacak. Peki bu kadar hayati bir seçimde oyları arttırmak için ne yapmak gerekiyor? Tabi ki çok çalışmak ve partinin imajını düzeltip halkın oy vermesini sağlamak. CHP milletvekili Aylin Nazlıaka ne yapıyor? Garip kavgalara giriyor ve amiyane tabirle sopa yiyor. Kendi imajını ve temsil ettiği partinin imajını yerle bir ederek. Genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu Türkiye' yi gezerek yaptığı mitinglerde partisini anlatmaya çalışıyor. Ama milletvekillerinin bu tarz çıkışları bu çabaların boşa gitmesini sağlıyor.

Categories:

0 yorum:

Yorum Gönder

Yorumlar:

Subscribe to RSS Feed Follow me on Twitter!